PETSITTING

Szukasz tymczasowej opieki dla psa lub kota, ale wiesz, że Twój pupil nie odnajdzie się w hotelu dla zwierząt? Chcesz oszczędzić mu stresu związanego z transportem i pobytem w obcym miejscu, a jednocześnie zadbać o jego potrzeby pod swoją nieobecność? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferowany przez nas petsitting to nic innego, jak opieka nad psem czy kotem w domu właściciela


Fachowa opieka nad zwierzętami w ich domu w Łodzi


Dzięki staraniom Międzynarodowego Stowarzyszenia Petsitterów – Pet Sitters International (PSI) ta forma opieki zyskała pierwszą oficjalną definicję w 1997 roku. Wpisano ją wtedy do słownika Random House Dictionary i zgodnie z tłumaczeniem jest to akt opieki nad zwierzęciem w jego własnym domu, podczas nieobecności właściciela.

Tym, co odróżnia petsitting od innych form opieki nad zwierzętami jest pozostawanie zwierzaka w jego własnym domu, podczas Twojej nieobecności. Opiekun – petsitter przyjeżdża do niego i tam zajmuje się nim zgodnie z Twoimi zaleceniami.



NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI


Dlaczego warto zdecydować się na petsitting w wykonaniu specjalistów z naszego hotelu? Poniżej wypunktowaliśmy największe korzyści wynikające z usługi opieki nad zwierzętami w domu w Łodzi.

  1. Twój zwierzak zostaje u siebie w domu – Twój pupil śpi na własnym posłaniu i je posiłki we własnej kuchni. Zostaje w znanym sobie miejscu i nie traci poczucia bezpieczeństwa.
  2. Mniej stresu – nie musisz przewozić i zostawiać go w nieznanym, pełnym obcych zapachów i dźwięków miejscu. Dla większości zwierząt – zwłaszcza kotów petsitting to najmniej stresująca forma opieki.
  3. Wdzięczność znajomych – nie angażujesz rodziny ani przyjaciół i nie nadwyrężasz ich cierpliwości. Nawet najbardziej zwierzolubni znajomi mogą poczuć się przeciążeni opieką nad Twoim pupilem, jeśli zdarza się to zbyt często lub trwa zbyt długo.
  4. Wygoda – jeśli nagle coś Ci wypadło, zostajesz dłużej w pracy, albo wyskoczył Ci wyjazd w najbliższy weekend, nie masz najmniejszego problemu – wystarczy telefon do nas i problem znika.

CO WCHODZI W ZAKRES OBOWIĄZKÓW PETSITTERA

  1. karmienie i wymiana wody,
  2. zabawa i aktywność ze zwierzakiem, np. spacer z psem, zabawa z kotem wędką lub spędzenie czasu na głaskaniu i dotrzymywaniu podopiecznemu towarzystwa,
  3. sprzątanie kuwet i innych nieczystości, które mogą pojawić się w trakcie opieki, mycie misek i sprzątanie stref, które najbardziej się brudzą: w pobliżu misek i kuwet,
  4. podawanie leków,
  5. wizyty u weterynarza.

Dodatkowym atutem naszych wizyt jest fakt, że Twój dom nie będzie wyglądał na opuszczony. Podczas Twojej nieobecności możemy też podlać kwiatki, opróżnić skrzynkę pocztową lub przewietrzyć mieszkanie. 

Petsitting – postaw na zaufanych specjalistów


Większość osób boi się wpuszczania obcej, przypadkowej osoby do swojego domu i jest to zrozumiałe. U nas nie musisz się niczego obawiać, gdyż chroni Cię umowa z hotelem, który nie jest anonimowy, ma zarejestrowaną działalność gospodarczą i siedzibę, w której zawsze jesteś mile widziany, a także stały personel, który opiekuje się naszymi gośćmi zarówno stacjonarnie jak i w terenie.


Osoba opiekująca się Twoim zwierzęciem w Twoim domu nie jest anonimowa, znasz jej wszystkie dane, a Hotel odpowiada za jej wiarygodność.


Zakres obowiązków będzie ustalany indywidualnie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi opieki nad kotem lub psem, a także innym zwierzakiem w domu właściciela. Zadbaj o samopoczucie i potrzeby swojego pupila podczas nieobecności. Skontaktuj się z nami i spytaj o petsitting w Twoim domu w Łodzi.