Opieka nad psem

Hotel Psia Mać – fachowa opieka nad psem w Łodzi


Szukasz miejsca, w którym otrzymasz fachową opiekę dla psa? Pozwól, że przywitamy Cię z otwartymi łapami w naszym domowym hotelu dla zwierząt w Łodzi. Zajmiemy się Twoim pupilem niezależnie od tego, czy czeka Cię dłuższy wyjazd, czy po prostu chcesz zapewnić swojemu psu opiekę w Łodzi podczas pobytu w pracy. Zapraszamy do kontaktu!


Troskliwa opieka dla każdego psa 


Kadra naszego hotelu to ludzie kochający zwierzęta. Do każdego czworonożnego gościa podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, by czuł się u nas komfortowo.

Oferowana przez nas tymczasowa opieka nad psem to rozwiązanie dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy chcą, by ich pupil bez stresu i w towarzystwie dobrych ludzi oraz innych zwierzaków poczekał na ich powrót.

Planujesz wyjazd urlopowy? Nie pozwól, aby jego planowanie stało się stresujące przez brak odpowiedniej opieki dla Twojego psa. Zadbamy o to, by Twój przyjaciel był szczęśliwy i bezpieczny, podczas gdy Ty korzystasz z zasłużonego wypoczynku. 


Różnorodność Usług: Nie Tylko Opieka nad Psem


Nasza unikalna oferta to nie tylko opieka nad psem w Łodzi. Oferujemy także opiekę nad kotem czy petsitting, w ramach którego zadbamy o Twojego pupila w Twoim domu.

To, co nas wyróżnia nasz hotel dla zwierząt to wyjątkowe podejście do gości. Twój pies jest dla nas unikalny i zasługuje na specjalne traktowanie. Cena usługi obejmuje nie tylko samą opiekę dla psa, ale również gwarancję jego dobrego samopoczucia i spokoju.