Opieka nad kotem

Pewna i profesjonalna opieka nad kotem w Łodzi


Planujesz wyjazd, ale jesteś właścicielem kota? Zastanawiasz się, czy jest ktoś, kto może o niego zadbać pod Twoją nieobecność. Nasz domowy hotel dla zwierząt Psia Mać to idealne rozwiązanie Twojego problemu. To miejsce jest tworzone przez doświadczony zespół miłośników zwierząt, którzy zapewnią Ci fachową opiekę nad kotem w Łodzi na czas wyjazdu. Damy Twojemu pupilowi miłość, troskę i bezpieczeństwo, po to, by w trakcie oczekiwania na Twój powrót czuł się komfortowo.


Bezpieczny kot w czasie urlopu


Doskonale rozumiemy, że każdy właściciel na czas wyjazdu chce zostawić swoje zwierzę w dobrach rękach. Dlatego nasza opieka nad kotem w czasie urlopu obejmuje wszystko to, czego Twój kot potrzebuje, aby poczuć się szczęśliwy i bezpieczny. Nie musisz martwić się o żadne szczegóły. Zadbamy o karmienie, higienę i zabawę. Jeśli postanowisz skorzystać z oferty naszego hotelu dla zwierząt, Twój kot będzie mógł korzystać z bardzo komfortowych warunków. Koci Goście naszego hotelu mają do swojej dyspozycji osobne pomieszczenie, w którym są odizolowani od psów i mogą w spokoju i bez stresu czekać na powrót właściciela. Dodatkowo pokój posiada wyjście na starannie zabezpieczony taras.


Opieka dla kota – korzyści


Wybierając naszą usługę opieki nad kotem w hotelu w Łodzi, otrzymasz:

  • profesjonalną i doświadczoną opiekę dla kota,
  • wysokie standardy obiektu, jak i samej opieki,
  • spokój ducha, wiedząc, że Twój kot jest w dobrych rękach,
  • regularne aktualizacje na temat stanu Twojego przyjaciela.

Opieka nad kotem i nie tylko


Jeśli szukasz opieki dla kota w Łodzi, ale wiesz, że Twój pupil nie odnajdzie się w obcym miejscu, to możesz skorzystać z oferowanej przez nas usługi petsittingu. Polega ona na odwiedzaniu Twojego zwierzaka w miejscu zamieszkania i dbaniu o jego potrzeby bez konieczności transportu do naszego hotelu.

Zapraszamy do kontaktu również, jeśli szukasz opieki dla psa. Zajmujemy się wszystkimi zwierzętami domowymi, łącznie z królikami, gryzoniami czy ptakami. Zapraszamy do kontaktu!